KIDS TOUR OF SLOVENIA 2021

Trodnevna etapna utrka za mlade vozače koja je proteklog vikenda održana u organizaciji „KK Adria Mobil“ u Novom Mestu rezultatski je prošla uspješno za mlade zadarske bicikliste. Luka Škara je sa 11. mjestom u generalnom poretku među 100 kadeta iz 6 europskih zemalja bio najbolje plasirani hrvatski biciklist u svojoj kategoriji kao i Noa Jolić Mustać koji je U15 kategoriju završio kao 5. generalno, te je osvojio majicu za najboljeg brdskog vozača.

Slavka Barešić koja je nastupala u reprezentativnom dresu zbog pada u drugoj etapi nije startala treći dan te nije uspjela obraniti 3. mjesto ženskog kadetskog poretka iz prve etape.

Od mladih zadarskih vozača plasmane su još ubilježili Roko Škara i Tomislav Teofilov koji su se plasirali na 37. i 48. mjesto U13 kategorije, te Marta Serapiglia koja je svoj prvi međunarodni nastup u dresu reprezentacije završila kao deseta među U15 djevojkama.