LUKA ŠKARA OSVOJIO DRUGO MJESTO NA „KIDS TOUR OF SLOVENIA“

Danas je završila i posljednja četvrta etapa utrke „Kids tour of Slovenia“ na kojoj je mladi kadetski reprezentativac Hrvatske Luka Škara ostvario izvrstan rezultat osvojivši drugo mjesto generalnog poretka. Luka je već nakon prve brdske etape na kojoj je bio drugi pokazao da ove godine ima priliku za visok plasman, te je sa devetim, četvrtim i šestim mjestom u ostala tri dana natjecanja zadržao drugu poziciju u konkurenciji 60 kadeta iz Slovenije, Mađarske, Italije, Hrvatske i Srbije.

Od zadarskih vozača u reprezentativnom dresu odličan rezultat na svojoj prvoj međunarodnoj utrci ubilježio je i Luka Srbić u kategoriji Do14, koji je zauzeo 9. mjesto ukupnog poretka, a na dvije posljednje etape je bio plasiran kao osmi.