USKRSNA NAGRADA OPĆINE GORNJI KNEGINEC

Druga ovogodišnja bodovna utrka za Kup Hrvatske donijela je odlične plasmane za skoro sve natjecatelje Bk Zadar.

IMG_20180402_110550 (Medium) IMG_20180402_135218 (Medium)

Kod najmlađih Luka Škara i Roko Šintić osvojili su prvo i drugo mjesto na dužini staze od 13km među 11 bicilista iz pet hrvatskih i dva slovenska kluba. Kategorije do 14 i 15 vozile su zajedničku utrku koja je okupila 24 vozača na startu.

IMG_20180402_130611 (Medium) IMG_20180402_145937 (Medium)

Najbolje plasirani hrvatski vozač U15 kategorije bio je Roko Dokoza na 5 mjestu ukupnog poretka, dok je Marko Bilosnić bio 12, treći u poretku CRO U14 biciklista. Kod kadeta Oliver Gojković i Duje Peričić među sedamnaestoricom na startu ostvarili su plasman na 5. i 8. mjesto (2. i 5. od hrvatskih biciklista), dok su među 16 juniora na startu Toni Srbić i Lovro Matek utrku završili kao 3. i 6. ukupno, dok su u poretku za hrvatski kup bili drugi i treći iza Roka Fržopa (Bbk Orlov Krug) koji je ujedno bio i pobjednik juniorske utrke.

29994200_940096246148497_2051936863_o IMG_20180402_162623 (Medium)